ART / Oil paintings / Oil painting 11674254
nr 1167 4254
OIL PAINTING
18th/19th century, Sällskap i landskap, unframed, 35x44, wear.
1700-/1800-tal, Sällskap i landskap, oramad, 35x44
Condition: slitage
1500
SEK 1100
Monday Mars 5 2018
at 20:13:44